Teisinė informacija

Visos www.menodirbiniai.lt elektroninės meno dirbinių parduotuvės autorinės ir nuosavybės teisės priklauso UAB "Domada" (toliau vadinama kaip "Savininkas"). Šioje meno dirbinių elektroninėje parduotuvėje pateikiamą informaciją be savininko raštiško sutikimo draudžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kur kitur. Gavus raštišką leidimą iš savininko, kopijuojant elektroninės parduotuvės informacinį ar vizualinį turinį nuorodos į šaltinį, t.y. meno dirbinių elektroninę parduotuvę www.menodirbiniai.lt yra privalomos.

 

Savininkas siekia, kad elektroninėje parduotuvėje pateikiama informacija būtų tiksli, patikima ir atnaujinta. Nors pateikiama informacija gaunama iš patikimų šaltinių, tačiau klaidų ir netikslumų gali pasitaikyti. Savininkas neprisiima atsokomybės už klaidingą informaciją, netikslumus bei informacijos naudojimo pasėkmes ar dėl to tiesiogiai ar netiesiogiai patirtą žalą. Informacija pateikiama taip, kaip nurodyta, ir tokia, kokia yra, be garantijų dėl jos išsamumo, tikslumo, tinkamumo ar teisingumo. Publikuojamų skaitmeninių nuotraukų ir duomenų autorinės elektroninėjė meno dirbinių parduotuvėje www.menodirbiniai.lt teisės priklauso Savininkui ir apsaugotos licencinėmis sutartimis, LR įstatymais bei tarptautiniais susitarimais. Bet koks publikuojamų www.menodirbiniai.lt nuotraukų, informacijos ar kitų duomenų kopijavimas, siekimas juos kopijuoti ar kitaip panaudoti, nei tai nustatyta www.menodirbiniai.lt svetainėje, yra neteisėtas.

 

www.menodirbiniai.lt®, bei logotipo prekinis ženklas yra Savininko registruota nuosavybė ir saugoma įstatymų. Bet koks neteisėtas šių prekinių ženklų panaudojimas užtraukia atsakomybę pagal LR įstatymus bei tarptautines konvencijas. Dėl tekstinės ar vizualinės informacijos kopijavimo ar panaudojimo kituose šaltiniuose, siekiant gauti www.menodirbiniai.lt raštišką sutikimą ar bendradarbiavimo galimybių, reklamos klausimais ir pan. prašome kreiptis į mus žemiau pateiktais kontaktais:

Vilniaus g. 251, Šiauliai
Tel. / faks.: (8 41) 425 556
Mob. tel.: (8 611) 49 906
El. paštas.: dalerija@splius.lt,
info@menodirbiniai.lt