Baldai

JAFRA GAMINTOJAS

JAFRA BALDAI - tradicija ir elegancija iš Lenkijos. Stilingi JAFRA baldai – klasiškas rafinuotos elegancijos simbolis. Jie patraukia nepakartojamu žavesiu ir grožiu. Gražūs, šilti, švelnūs palietus, patraukia dėmesį tradicine forma, patikimu meistrišku darbu ir universalumu. JAFRA baldai – gero skonio ir stiliaus pojūčio sinonimas.

Tradicijas turinti JAFRA įmonė. Meistrų pastangomis JAFRA baldai nuo 1946 metų gaminami Karnicuose, Žemutinėje Silezijoje. Staliaus dirbtuvės čia atsidaro iškart po karo ir tikriausiai yra vienos seniausių privačių įmonių vakarų Lenkijoje, į kurią nuolat traukdavo patys nagingiausi meistrai. Pirmasis JAFRA  įmonės savininkas buvo Stanislavas Benekas, žinomas dailininkas ir meistras. Nuo 1979 metų įmonei vadovauja Františekas Benekas, kuris savo paties išplėstoje įmonėje rūpinasi nepriekaištinga gamybos kokybe ir tradicijų išsaugojimu.

Šalia gamtos..

JAFRA šiandien – įmonė, kurioje tradicinis baldų menas ir rankų darbas dera su šiuolaikinėmis naujovėmis. Įmonės specializacija – kurti aukščiausios kokybės baldus iš alksnio ir ąžuolo, taip pat iš vyšnios, trešnės, skroblo, uosio, klevo ir buko. Nuo 1946 m. JAFRA įsikūrusi savo grožiu pasižyminčiame slėnyje Dolina Baryczy. Mūsų garbės reikalas – baldų kūrimo procese naudoti medžiagas, gaunamas iš patikrintų tiekėjų, kurie rūpinasi gamta ir turi atitinkamus atestatus, garantuojančius medžio kilmę iš ekologiškų išteklių, kurie miškininkams ir staliams reiškia atkuriamus atsodinamus miškus

TARANKO GAMINTOJAS

Taranko baldų fabrikas turi kelių dešimtmečių tradicijas. Taranko baldai pasižymi aukšta kokybe, modelių gausa, klasikiniu stiliumi ir spalvų įvairove. Kompanijos kolekcijas sudaro tiek modernių baldų modeliai tiek ir elementai nukreipti į viešbučių pramonę.

Grožis ir puikus stilius bei patvarumas yra pagrindinės Taranko baldų kokybės ašys. Taranko baldų produkcijos technologija paremta geriausiais, patikrintais staliaus darbais bei moderniausiais pažangos pasiekimais baldų gaminimo technikoje. Medžiagos ir pusgaminiai naudojami prekių gamybai yra aukščiausios kokybės.

Visą gamybos procesą prižiūri patyrusi ir puikiai įgudusi dizainerių, technologų, gamybos ir logistikos darbuotojų komanda. Visa tai turi didelę įtaką galutinėms baldų savybėms tokioms kaip kokybė, ilgaamžiškumas, įdomūs apmušalų modeliai. Taranko baldų fabriko darbuotojų komanda deda visas įmanomas pastangas, kad pasiektų geriausių bendradarbiavimo rezultatų su verslo partneriais bei patenkintų klientų poreikius. Eksporto į daugelį Europos šalių (ir ne tik) dėka baldai žinomi ir už Lenkijos ribų. Taranko baldų fabrikas atpažįstamas kaip turintis didelį gamybos potencialą ir modernius logistinius sprendimus.

Darbuotojų komanda kuria baldus rafinuotą skonį turinčių klientų poreikiams patenkinti. Jie siekia gaminti baldus, kėdes, drabužių spintas, stalus ir miegamojo komplektus, kad nustebintų ne tik grožiu, bet ir praktiškumo privalumais taipogi. 

Ilgalaikis patvarumas ir išlaikytas stilius suderinti su baldų grožiu, kurį patvirtina ateinančių kartų vartotojai, apdovanojimai ir išskirtinumas, kuriuos suteikė jiems svarbiausi įvykiai baldų gamybos pramonėje, įrodantys tvirtą Taranko baldų fabriko poziciją.